" Láska je bolest, ale dokáže i vonět, ne jen své trny bodat do hloubky srdce..."

Hřbitovní svíce a plyšový medvídek ( krátká Creepypasta)

17. června 2018 v 14:21 | Jeff |  Creepypasta cz Aneb píšu
Ticho. Tma. Chlad. Kde to jsem?Přemýšlela zděšeně devítiletá Anora. Na to, že ji v jejím věku lákají strašidelné věci, kterých se děti v jejím věku báli a jí se to líbilo a přitahovala jí to tak tentokrát se i ona bála. Není divu. Přece jen je to malá holčička ne? A navíc kdo by se nebál kdyby se ocitl na neznámém místě a nevěděl jak? A k tomuto když ani neví jak to místo vypadá? To by se báli i dospělí. A kolikrát dospělí šílenství více než děti co? Překvapivě, ale je to tak. Anora začala satrat do prostoru. Nahmatala něco měkkého. Vzala to do své malé ručky. Natáhla ruce před sebe a zkoumala předmět. Ječela zděšeně . Naproti ní se rozsvítí v pekelné tmě dvě rudé oči. Rychle tuto věc hodila kamsi. V tu chvíli se v prostoru kolem ní rozsvítilo páry barevných různých očí. Každý pár působí jinak. Červené , žluté, růžové, modré , bílé, zelené, oranžové, A prostě všechny barvy co vás napadnou. Najednou se začali ozývat různé zvuky . Šílený smích, děsivá hudba, skřípalo, vrzani atd. Najednou si Anora uvědomila co to je . Staré hračky. Ano přesně ty jako třeba z hororu ( žena v černém ). A to vše bylo kolem ní v naprosté tmě. Au. Ječela když jí něco sáhlo na krk.


Prudce se otočila a nic. Pak se otočila zpět a krev jí ztuhne v žilách. Před ní stála malá holčička s čulíkem, hnedimi vlasy, černými oči a bílými šaty od krve a v ruce svírá malého medvídka, kterému rudě svitili oči . Anora se zděšeně dívala do těch očí. Malé měkké a s rudými oči ! Ale co dělá u té holčičky? A co tu dělá ta holčička ? Řev. Hrozný řev a holčička zmizela. V zápětí se po prostoru postupně začalo objevovat divné ponuře světlo . Byl to dětský pokoj! Všude po obvodu ho na polickach lemovali hřbitovní svíce. Anora se rozhledla po pokoji. Všude na zdech byly fotografie té holčičky. Avšak na každé z fotografií ta holčička měla toho medvídka. Proč tu je tolik těch svíček? A kde je ta holčička? A pak to uviděla! Černá malá rakev. Kroky! A vše utichlo a zhaslo. Anora se opět začala bát. Kroky se blíží blíže a blíže. Anora si pak vzpomněla ještě na něco co bylo na zdech pokoje. Po stěnách pokoje visely těla malých dívek. Někdo vešel do pokoje. Dech. Něčí dech. Rozsvítilo se světlo z lampicky. Stál tam malý chlapec. Anora se vyděsila ještě více! Ten chlapec ji byl hrozně podobný.


Díval se na ní s tak zvláštním pohledem avšak úplně prázdným. Chvíli tam stál a pozoroval jí. Potom šel k ní a svázal jí provazem. Po tom co jí svázal ji začal řezat skalpelem do kůže těla a začal se tuze smát. S úsměvem ve tváři. Byl monstrum, které z něj vytvořil ON. Šílený vědec, který vytvořil lidské monstrum bez citů. Mučil ji jako se mu chtělo. A to mu bylo deset let. Byl to psychopat . Místo hraček si hrál se zbraněmi a mučení lidí pro něj byla zábavná hra. Zabil i svou sestru. Ta byla první. Ta holčička z fotografií z onoho pokoje. Ano to byla jeho sestra a první, koho zabil. A ta, kterou zabil teď byla jeho druhá sestra. Ale on to nevěděl. Ten šílený vědec byl jejich otec. Matka měla z něj strach tak mlčela. Ale už nevěděla že je další na řadě. A sestry už jsou spolu v onom světě uvězněni v pokoji. A ten chlapec je vlkodlak, ale to nikdo neví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama