" Láska je bolest, ale dokáže i vonět, ne jen své trny bodat do hloubky srdce..."

Go to sleep ( Jeff the Killer) 5. Kapitola - Konečná hra - konec

17. června 2018 v 0:54 | Jeff |  Go to sleep

Věděli jsme, že se blíží náš konec. A vadilo nám to? Ani ne. Ale chceme si tu hru ještě pořádně užít. Ano musíme si to ještě užít než zemřeme. Věděli jsme s Jane , že už dlouho naživu nebudeme. Takže jsme se rozhodli, že až si to pořádně užijeme tak já spáchám sebevraždu a ona se nechá rozstřílet . Musíme se brzy ukázat a tím se odhalit. Oběd byl hotov. Máma nás volala. Byla zrovna neděle. A my se sestrou se těšili na náš plán. Oba jsme seběhli dolu ze svých pokojů na oběd. I když z natěšení na další vraždy jsme ani neměli chuť k jídlu, ale aby to nebylo před matkou podezřelé tak jsme to snědli. Avšak matka si všimla našich pohledů jeden na druhého a nenapadla ji lepší otázka než ; Co budete dnes dělat?; my se na ni jen otočili a oba jsme mlčeli. Matka musela už vážně něco tušit. Hlavně když po těch letech viděla jak se spolu se sestrou najednou bavíme když celý marný život jsme se spolu moc nebavili , ale což už. Až teď jsme si se sestrou řekli pravdu, že se už dost dlouho oba milujeme. Ale ne jako sourozenecká láska, ale prostě láska. Dojedli jsme. A odplížili se do mého pokoje.Každý z nás dvou měl vlastní hračky. Od skalpelů, nožů po Jane motorovou pilu. Tss. Jane má i motorovou pilu. Měli jsme plán , že budeme už vylézat na povrch ze stínů aby ty vraždy byli na nás. Ale postupně. A, že pak budeme vraždit i za dne aby jsme byli vždy někým spatřeny. Ale toto musí ještě chvíli počkat. Chceme si to přeci užít no ne? Dnes budeme vraždit spolu. A když bude ještě trochu světlo. Přemýšlel jsem i jak potom spáchám sebevraždu. Buď se podřežu nebo si seženu zbraň. Ještě zatim nevím. Dnes mám celý den na přemýšlení. Jane přišla ke mne do pokoje a objala mne a pak políbila. Nakonec jsme spolu skončili v posteli a užívali si psychopatické BDSM. Spoutala mne a začala mne kouřit. Ale musel jsem sténat potichu byla doma matka. Pak jsem ji odstrčil a raději zamkl pokoj. Matka už byla zvyklá, že jsem se zamykal v pokoji, ale i tak jsme museli být potichu.


Blížilo se jaro, ale ještě pořád byla zima. Vzal jsem si po našem vášnivém sexu svůj sešit a barvy a šel jsem na hřbitov si malovat či něco psát. Jane pak šla za mnou. Už padala skoro tma. A tak jsme si každý šel pro své hračky. Sešit jsem si ukryl na své místo na hřbitově. Už jsem měl vypozorováno dávno kde se ti kreténi scházeli. Ano ti co mne šikanovali. Ty jsou na řadě. Ano zbytek té party. Už jsem se tak těšil až je rozřežu na malé kusy. A Jane s motorovou pilou. Krásný psycho pár jsme byli. A vydali jsme se do onoho parku. Rozhodli jsme se, že tak Jane tu motorovou pilu zanechá s ostisky. Aby byla hra více zábavná. Ano už jsme se rozhodli spolu se trochu ukázat. Vlastně už nám tak ruplo, že nám tu noc bylo jedno jestli nás někdo uvidí. Já si znovu rozřízl ústa jako kdysi. Má bílá mikina se zbarvila do ruda.


Krev mi tekla z tváří. Byla kovovitá. Tu jsem měl nejraději. Kovovitou příchuť, ale občas někdo měl i sladkou krev. Krev jako čokoláda. Když jsme si vyzvedli naši výbavičku tak jsme šli na místo kde se scházejí každou neděli. Ano toužil jsem po tom aby si pak každý pamatoval můj příběh. A aby se o mne a Jane mé lásce psalo jako o psychopatických vrazích, ale aby se svět dozvěděl proč jsem to udělal. O té hnusné každodenní šikaně. O tom co mi vše lidé udělali. Chtěl jsem aby alespoň na chvíli cítili na vlastní kůži to co mi dělali oni a ještě stokrát více. Víte? Kdysi to mělo reálný důvod a vlastně stále i má jen mne to k tomu začalo i bavit. Stal se z toho můj koníček. Vše je to vlastně jen taková hra na kočku a myš.


Jane naštvali tím jak se ke mne všichni chovali a tak se začala taky mstít a až teď se mstíme společně. Schovali jsme se do křoví a čekali až se objeví. Přišli jako každou neděli. Začali si povídat. O mne. Jak je boží mne šikanovat. A jak jsem divný kretén a to nastartovalo mou lásku Jane ta s křoví bystartovala s motorovou pilou ti, kteří se snažili utéci jsem podřízl jako prasata skalpelem a, některé nožem co jsem držel v druhé ruce. Byl jsem celý zmáčený krví a Jane si vychutnávala motorovou pilu jak jim usekávala nohy a ruce. Krev stříkala všude kolem. Oba jsme se začali dost šíleně smát plný euforie. Nakonec když byli rozsekáni na kusy tak to schytal každý kdo přišel do naší cesty.


Oba jsme nenáviděli lidi za to co mi udělali. Došlo k velkému krveprolití. Zabili jsme vše co nám přišlo do cesty. V naprosté euforii. Šílenství. Ach to boží šílenství. Bylo nám krásně při každý další vraždě. Cítil jsem se jako Bůh co rozhoduje nad životem a smrtí... Byl to dokonalý pocit moci a nadvlády. Měli jsme dost svědků, ale nám to v tu chvíli už bylo vše jedno. Chtěli jsme se stát legendou. Aby se o nás mluvilo když jsem byl ještě naživu. Věděli jsme, že je toto konec, ale my si ho užívali. Bylo nám jasné co se blíží, ale byl jsem se svou láskou. Stačilo mi vědět, že zemřu po jejím boku. Po boku Jane. Mé největší lásky. Mé sestry... Když začalo být slyšet houkání policejních aut věděl jsem, že je to konec a tak dříve než se stihli dostat k nám podřízl jsem Jane hrdlo a dost hluboko a pak sobě...Obklíčili naše polomrtvá těla a už jsem viděl rozmazaně... A jen slyšel kolem svého bezvládného těla kroky a hlasy... Řev.. Křik.. A nastalo ticho... Po naší smrti jsme se opravdu stali populárními vrahy... Jeff the Killer a Jane the Killer mladí nezletilí vrahové spáchali mnoho hrůzných vražd... Jeff the Killer byl ve škole šikanován další titulek novin... Měli jsme velký pohřeb... O, kterém se dost mluvilo... A o nás se snad mluví dodnes...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama